В Старокостянтинові прибрали братську могилу жертв Голокосту

В Старокостянтинові є братська могила жертв Голокосту. На протязі 1942 року за містом в протитанковому окопі німецькі окупанти розстріляли більше 5 тис. євреїв.

Були випадки, коли бабусь, вагітних жінок, жінок з маленькими дітьми поліцаї закопували живцем і робили вони це, щоб вислужитись перед німцями та похвалитись серед “колег”…

Сьогодні цей рів оточений парканом, на одному з його сторін поставили пам’ятник, а на самій території колишнього окопу ростуть верби, ніби бережуть спокій єврейських душ.

Ще в минулому році, це місце викликало жалість. Тому що дерева, кущі та бур’яни безконтрольно росли по всьому окопу, а місцеві зробили тут смітник. Також, в деяких місцях був відсутній паркан.

Завдяки небайдужим людям з активною громадянською позицією, які не один раз звертали увагу районної та обласної влади на жалюгідний стан братської могили, нарешті було проведено генеральне прибирання та ремонт. Територію очистили від кущів, спиляли зайві дерева та гілки, вивезли сміття, відремонтували та пофарбували паркан.

Дякую районній державній адміністрації та міському меру м.Старокостянтинів за приведення братської могили жертв Голокосту в повний порядок.

DSC_0005

На горизонте Новиковский заказник

DSC_0014

Підписатися
Сповістити про
guest

0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі