В Красилові в міському парку відбулось Свято сім’ї – 2019

26 травня 2019 р. в Красилові відбулось Свято сім’ї. Красилівчани святковою ходою на чолі з главами християнських церков та представниками влади міста пройшли центральною вулицею до площі Незалежності.

Розпочав програму представник Духовної ради міста Хмельницького Павло Сівець, який закликав усіх присутніх до спільної молитви. Для звершення молитви на сцену були запрошені священнослужителі християнських церков та міський голова Ніла Василівна Островська.

Після молитви Ніла Островська привітала усіх присутніх та подякувала ініціаторам та організаторам за свято. Вона наголосила на тому, що сім’я є самим найцінішим в нашому житті і ми маємо приділяти нашим рідним більше уваги.

Про значення сім’ї для кожної людини та суспільства розповідали священнослужителі християнських церков міста: пастор церкви “Скеля спасіння” Юрій Пасічник, благочинний Красилівського округу Православної Церкви України протоієрей Микола Хом’як, пастор церкви ОЦХВЄ Ничипорук Олександр, настоятель парафії Пресвятого серця Ісуса Матвій Стибурський, пастор Церкви Адвентистів Сьомого Дня Іван Осташ, настоятель Парафії Святого Рівноапостольного Князя Володимира УГКЦ отець Ігор Куриба, пастор Церкви “Голос вічної любові” Богуславець Юрій та диякон Церкви Ісуса Христа Фурман Микола.

Святкова программа супроводжувалась виступами учнів Красилівської дитячої школи мистецтв та музичних колективів християнських церков.

На завершення свята Павло Сівець закликав усіх присутніх до молитви за сім’ю, та за мир і злагоду в нашій країні.

Після програми християнські громади міста пригощали красилівчан смачними напоями та солодощами, а також роздавали книги на сімейну тематику.

В міському парку була оформлена гарна фотозона, де кожна родина могла безкоштовно зфотографуватись. А для дітей були запропоновані ігри, конкурси та розваги. Пізніше, на міському стадіоні відбувся футбольний матч за участю дітей та батьків, в якому першість вибороли молодші спортсмени.

Велика подяка християнським церквам та творчим колективам нашого міста за гарне свято! А фотографам подяка за чудові світлини.

Свято сім'ї в Красилові. 2019

Фотогалерея (слайдер)

Свято сім'ї - 2019

Підписатися
Сповістити про
guest

0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі