В Красилові святкували Свято сім’ї – 2018

З метою підтримки сімейних цінностей та традиційного шлюбу, як союзу чоловіка та жінки, 3 червня відбулось Свято сім’ї. Даний захід проходить в нашому місті вже вдруге, але цього року Свято родини пройшло під гаслом “Бог + сім’я = Україна”.

Під звуки духового оркестру “Перлина” та оркестру із Польщі (Orkiestra dęta osp, Tenczyn) святкова хода на чолі з главами християнських церков та представниками влади міста вирушила центральною вулицею до площі Незалежності.

На площі Незалежності на учасників чекала концертна програма, а в парку розваги та конкурси для дітей.

Розпочали концертну програму спільною молитвою, для звершення якої на сцену були запрошені священнослужителі християнських церков та міський голова Ніла Василівна Островська.

Ніла Островська привітала всіх присутніх зі святом родини та наголосила на важливості духовних та сімейних цінностей. Саме ці цінності лежать в основі міцної сім’ї та суспільства в цілому.

Далі зі словами настанови виступили священнослужителі церков: Юрій Пасічник (Церква “Скеля спасіння”), Олександр Ничипорук (Церква Християн віри євангельської), Олександр Неручек (Церква “Голос вічної любові”) та настоятель парафії Пресвятого серця Ісуса Матвій Стибурський.

Музична частина свята була представлена виступами учнів Красилівської дитячої школи мистецтв, вокальними номерами членів християнських церков та духового оркестру із Польщі.

На завершення свята заступник голови Духовної ради міста Хмельницького, єпископ УЦХВЄ Хмельницької області Ростислав Мурах звернувся до усіх присутніх словами настанови зі Слова Божого та розповів про внутрішні та зовнішні виклики сьогодення (війна на сході України, ЛГБТ). Він закликав усіх молитись за Україну та об’єднуватись навколо традиційних сімейних цінностей.

Святкова програма завершилась спільною молитвою священнослужителів християнських церков та побажаннями злагоди, миру та добра усім присутнім.


Відео


Повна фотогалерея у вигляді слайдшоу:

Свято сім'ї 2018

Всі фото в хорошій якості окремо можна переглянути тут.

Підписатися
Сповістити про
guest

0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі