В Красилові відзначили Міжнародний день захисту дітей

У перший літній день в Красилові відзначали добре і радісне свято – День захисту дітей.

Десятки країн в усьому світі, у тому числі й Україна, проводять різні заходи з метою звернути увагу громадськості на проблеми дітей і необхідність захисту прав неповнолітніх.

Під патронатом народного депутата України Шиньковича Андрія Васильовича, за сприяння Красилівської райдержадміністрації та управління освіти, молоді та спорту організатори заходу влаштували дітям справжнє свято.

Пісні, танці, різноманітні конкурси та марафони були направлені на те, щоб діти максимально були задіяні в святкових заходах, відчули турботу дорослих про них та мали чудовий настрій.

Дуже очікуваним був приїзд хореографа Амадора Лопеса. Його ритмічні рухи були простими для повторення та достатньо динамічними, щоб викликати у дітей та молоді тільки позитивні емоції та відгуки.

Відео:

(Для комфортного перегляду відкрийте відео на повний екран – остання кнопка в плеєрі)

[ytp_playlist source=”PL52lnf4QTg1vU9UrFrXqNXeN6GlcCDANM”]

Фото

Виступи дитячих колективів, конкурси, фотоконкурс, парад дитячих візочків, малюнок на асфальті, знавці рідного краю.

(Фото в хорошій якості)

Танці перед приїздом Амадора Лопеса

(Фото в хорошій якості)

Амадор Лопес

(Фото в хорошій якості)

Довідка

Міжнародний день захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей у 1949 році започаткувала Міжнародна демократична федерація жінок.

Цей день має привернути увагу світової спільноти до проблем охорони здоров’я дітей, боротьби з експлуатацією праці неповнолітніх, прав дитини на освіту, дозвілля й захисту від фізичного та психологічного насилля.

Вперше день захисту дітей був проведений в 1950 році у 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

Декларація прав дитини була прийнята 20 листопада 1959 року і проголошувала рівні права дітей в галузі виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку, незалежно від кольору шкіри, національної приналежності, громадського походження, майнового стану та іншого. Декларація закликає батьків, громадські організації, уряди визнати права дітей і сприяти їх здійсненню.

Амадор Лопес

Амадор Лопес є одним з найвідоміших і найколоритніших хореографів у сфері шоу-бізнесу.
Amador Jose Lopez Rodriguez народився у Венесуелі в 1983г. Закінчив італійський коледж імені Maria Montessori. Паралельно з 8 років інтенсивно займався на професійному рівні фехтуванням і хореографією.

В 1999 р. закінчив Міжнародну академію танців ім.Марджорі Флорес у Венесуелі. Призер багатьох танцювальних чемпіонатів з народних латиноамериканських танців. Переможець континентального чемпіонату з сальси «Copa latina» в категорії «junior». З дитинства брав участь у карнавальній ході в Venezuela.

У 2000 р. став чемпіоном світу з фехтування.

У 2000 р. приїхав в Україну на навчання в Національний Університет Фізичного Виховання і Спорту України. Паралельно відкрив першу в Києві школу латиноамериканських танців в одному з нічних клубів Києва і став засновником культури.

2004 – соліст першого латиноамериканського мюзиклу в Україні «Смак Мохіто».

У 2005 р. здобув вищу освіту і диплом з відзнакою.

У 2006 р. відкрив власну студію латиноамериканських і сучасних танців. Де навчаються 300 дітей, починаючи від 4 років, і більше 200 чоловік «хобі- клас». Паралельно створив шоу- балет «Rumbero’s», який на сьогоднішній день є одним з найкращих шоу-балетів України.

У 2007 р. створив групу «Rumbero’s», єдину на Україні, яка працює в латиноамериканському напрямку. Разом з телеканалом 1+1 запустив в ефір першу програму на українському телебаченні, де разом з шоу-балетом «Rumbero’s» навчав різним напрямкам танцю.

У 2008 р. став гранд-хореографом першого в Україні шоу-концерт холу «Trocadero». Співпрацював з відомими телевізійними шоу: “Танці з зірками”, “Фабрика зірок”.
Брав участь у підготовці моделей для українських та міжнародних конкурсів краси, в постановці модельних показів і презентацій.

У 2008 р. хореограф-переможець телепроекту 1+1 «Танцюю для тебе».

Підписатися
Сповістити про
guest

0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі