В Красилові відбулась хода на захист традиційної сім’ї

«Щаслива сім’я – сильна країна» – під таким гаслом в Красилові відбулась хода на захист традиційної сім’ї.

У неділю, 11 червня 2017 року, всі охочі стати на захист сімейних цінностей, долучились до акції, яка розпочалася біля Красилівського міського будинку культури. Така акція в нашому місті відбулась вперше і дійсно радісно, що Красилівчани не стоять осторонь від проблем сім’ї і стали частиною національного маршу за сімейні цінності.

Єдиною колоною сім’ї із дітьми на чолі з главами християнських церков пройшлися центральною вулицею міста до площі Незалежності. Діти та дорослі несли кольорові кульки та плакати з написами про важливість сім’ї в формуванні міцної держави та суспільства. Під час ходи лунав християнський спів підсилений колонками.

На площі Незалежності на учасників чекав концертна програма та розваги для дітей.

Вступним словом та молитвою розпочав концертну програму пресвітер церкви «Світло для світу» Павло Сівець. Він закликав представників влади, священнослужителів та всіх присутніх разом помолитись до Бога, щоб Він поблагословив та зміцнив кожну сім’ю та нашу країну.

Голова Красилівської міської ради Анатолій Жовтан відмітив, що міцна сім’я – це запорука сильної держави, та побажав усім міцного здоров’я, добробуту, родинного благополуччя і Божого благословення. Він також вручив Подяки виконавчого комітету Красилівської міської ради, подарунки і квіти багатодітним сім’ям м. Красилова.

Зі словами привітання виступили голова Красилівської райдержадміністрації Ніла Островська і заступник голови Красилівської районної ради Микола Білик, які відзначили важливість таких заходів, та побажали щастя, сімейного затишку, здоров’я та вручили подяки, подарунки і квіти багатодітним сім’ям та прийомній родині.

А священнослужителі в своїх промовах говорили про духовні та сімейні цінності. Вони нагадали, що автором сім’ї є Бог і що сімейний союз благословенний ще зі створення світу. Тому здорова та міцна сім’я в свою чергу є благословінням для держави та запорукою міцного та здорового суспільства.

Між виступами представників влади та церков лунали дитячі, молодіжні та хорові музичні колективи від будинку творчості та релігійних громад.

Впродовж усієї програми діти мали змогу безкоштовно скуштувати солодкої вати, поскакати на батуті та прикрасити своє обличчя незвичайними малюнками та візерунками (фейс-арт) .

Відео:

https://youtu.be/qparu2TspWw
(Автор відео Володимир Муляр)

Хода проходила за ініціативи християнських церков міста та за активної підтримки міської та районної влади. Нагадаю, що метою акції було привернути увагу суспільства до загроз інституту сім’ї і батьківства, виступити на захист сім’ї як союзу чоловіка і жінки, що відповідає Божому повелінню та природі людини. Організатори акції сподіваються, що проведення таких маршів стане доброю традицією і надалі.

Підписатися
Сповістити про
guest

0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі