В Красилові діє волонтерський пункт плетіння маскувальних сіток

Маленькі та великі містечка України стають волонтерськими центрами допомоги українським військовим. Бажання допомогти солдатам, які наразі воюють на передовій охопило всю країну! Нові ентузіасти з’являються не тільки в світському громадському середовищі, але і в релігійному.

В Красилові, більшість християнських церков та релігійних громад крім молитов про Божий захист та спасіння солдат, також долучились до практичної волонтерської роботи. Кожна церква по мірі своїх можливостей, відправляє солдатам продукти, одяг, засоби гігієни, медикаменти та ін. Церква також матеріально та морально підтримує сім’ї тих, хто служить в АТО.

В середовищі вірян Церкви “Скеля спасіння” активісти-волонтери задали собі питання: “а як ми, можемо практично допомогти українській армії?”. Було запропоновано плести маскувальні сітки, які допоможуть маскувати техніку та збережуть не одне життя. Отож і вирішили розпочати плетіння сітки для військових. Але де ж знайти приміщення для цієї справи? Волонтери звернулись по допомогу до голови Красилівської районної адміністрації Ніли Островської, яка в свою чергу запропонувала їм декілька приміщень на вибір. Зупинились на приміщенні, яке знаходиться в підвалі житлового будинку по вул.Василя Стуса. А комунальники допомогли облаштувати кімнату.

Ось вже декілька місяців волонтери плетуть маскування для бійців АТО, використовуючи рибальські сітки, в які вплітають шматочки тканин.

На сьогоднішній день, ініціатива яка зародилась в Церкві “Скеля спасіння” вийшла за межі суто внутрішньої церковної справи. Небайдужі красилівчани, родичі воїнів, що служать в АТО почали приєднуватись до плетіння і навіть діти активно допомагають дорослим. Більш досвідчені волонтери допомогають новоприбулим помічникам освоїти методи плетіння сітки.

Виготовлені маскувальні сітки волонтери відають представникам громадської організації “Правий сектор” в особі Лукіянчука Сергія Феофановича, який в свою чергу передає сітки бійцям 2-ї батареї 44-ї артилерійської бригади. За словами Сергія Лукіянчука, в цій бригаді служать декілька бійців з Красилівського району. По мірі можливостей, волонтери з Правого сектору допомогають і іншим військовим частинам, передаючи туди маскування, продукти, медикаменти, бронежилети, каски та камуфляжну форму.

Активісти виражають подяку усім хто приєднався та допомагає в плетінні сітки. Але потреба армії в такій захисній сітці, на сьогоднішній день, все ще велика. І тому, волонтери просять усіх небайдужих та самовідданних людей долучитись до цієї благородної справи.

Можливо, саме та сітка, яка була сплетена твоїми руками врятує життя українських солдатів на передовій.

Адреса пункту плетіння маскувальних сіток:

м.Красилів, вул.Василя Стуса, 8б, підвальне приміщення.

Кожного вівторка та кожної п’ятниці, о 18:00

Фото:

Підписатися
Сповістити про
guest

0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі