Подолян запрошують придбати кольорові монети, присвячені Євромайдану і Небесній сотні

Вчора, 18 лютого, Нацбанк ввів в обіг три пам’ятні монети із серії “Героям Майдану”, серед яких – “Євромайдан”, “Небесна Сотня” і “Революція Гідності”. Кожна – номіналом п’ять гривень і тиражем по 50 тисяч штук. Усі монети виготовлені з нейзильбера.

“Коштує одна монета 29 гривень, придбати їх можна у відділеннях комерційних банків та обласному Управлінні Нацбанку. Прийшла перша партія, очікується ще, тому вистачить усім охочим”, – розповідає керівник прес-служби Управління Національного банку України у Хмельницькій області Таїса Статкевич.

Хмельницькі нумізмати ще від вчора почали їх закупоувати для своїх колекцій.

Як інформують у Нацбанку, пам’ятна монета “Революція Гідності” символізує громадянську мужність і патріотизм, які виявили громадяни України всіх національностей, прагнучи розвивати та зміцнювати демократичну державу, конституційні засади демократії, права і свободи людини.

revolution_gidnosti

Монета “Євромайдан” присвячена протестним акціям, що відбулися в Україні протягом листопада 2013 року – лютого 2014 року і були наповнені прагненням до змін, європейського напряму розвитку нашої держави.

euromajdan

Монета “Небесна сотня” присвячена пам’яті Героїв, які стали символом гідності, кожен з яких здійснив особистий подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши найцінніше – своє життя за нову відроджену Україну.

nebesna_sotnya

Красилівські банки наразі розводять руками, мовляв, інформацію чули, але монети ще не поступали.

У Красилівському відділенні Ощадбанку заявили, що монети будуть доступні і в Красилові, але швидше за все їх потрібно буде замовляти.

Джерело: ye.ua Перейти на сайт →

Підписатися
Сповістити про
guest

0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі