Подолян запрошують придбати кольорові монети, присвячені Євромайдану і Небесній сотні

Вчора, 18 лютого, Нацбанк ввів в обіг три пам’ятні монети із серії “Героям Майдану”, серед яких – “Євромайдан”, “Небесна Сотня” і “Революція Гідності”. Кожна – номіналом п’ять гривень і тиражем по 50 тисяч штук. Усі монети виготовлені з нейзильбера.

“Коштує одна монета 29 гривень, придбати їх можна у відділеннях комерційних банків та обласному Управлінні Нацбанку. Прийшла перша партія, очікується ще, тому вистачить усім охочим”, – розповідає керівник прес-служби Управління Національного банку України у Хмельницькій області Таїса Статкевич.

Хмельницькі нумізмати ще від вчора почали їх закупоувати для своїх колекцій.

Як інформують у Нацбанку, пам’ятна монета “Революція Гідності” символізує громадянську мужність і патріотизм, які виявили громадяни України всіх національностей, прагнучи розвивати та зміцнювати демократичну державу, конституційні засади демократії, права і свободи людини.

revolution_gidnosti

Монета “Євромайдан” присвячена протестним акціям, що відбулися в Україні протягом листопада 2013 року – лютого 2014 року і були наповнені прагненням до змін, європейського напряму розвитку нашої держави.

euromajdan

Монета “Небесна сотня” присвячена пам’яті Героїв, які стали символом гідності, кожен з яких здійснив особистий подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши найцінніше – своє життя за нову відроджену Україну.

nebesna_sotnya

Красилівські банки наразі розводять руками, мовляв, інформацію чули, але монети ще не поступали.

У Красилівському відділенні Ощадбанку заявили, що монети будуть доступні і в Красилові, але швидше за все їх потрібно буде замовляти.

Вам нравится сайт Красилов Еврейский?

Вы можете помочь развитию проекта. Я хочу помочь!

Share on facebook
Share on twitter
Share on vk
Share on odnoklassniki
Share on email
Share on print
Рекомендуем прочитать

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *