Молитва за Україну в Красилові – 7.09.2014

Віруючі з різних протестантських церков Красилова продовжуть молитись за мир та благополуччя в Україні. Неодноразово під час молитви учасники заявляли, що будуть стояти тут, аж доки Господь Сам не скаже “досить”, або до тих пір доки не прийде Царство Боже. Всі відчувають, що не час розслаблятись.

DSC_0094

В Красилові цього разу, 7 вересня, в центрі міста розмістився атракціон, але це не завадило нам провести молитву. Буквально в декількох метрах від місця молитви діти пригали на батутах, підпригували на банджі-бабутатах, їли солодку вату, гралися та ін. І в цьому був певний символ: одні люди – вимолювали мир та безпеку для інших людей. Тільки знаходячись під повним Божим захистом можна радіти та відчувати себе в повній безпеці.

Сьогодні ворог всякої правди намагається посіяти в людських серцях страх, ненависть, ворожнечу, неправду, помсту, жорстокість. Важко бути оптимістом дивлячись на події в Україні. Жорстокість породжує жорстокість.

Але Біблія запевняє нас, що Бог все тримає під Своїм контролем, хоча іноді і допускає речі які нам не подобаються і не зрозумілі. Ми маємо навчитись Йому довіряти і сьогодні для цього саме той час.

Ми віримо, що Україна встане з колін, пробудиться, стане монолітною як камінь.

Ми впевнені, що Бог веде Україну через випробування, важкі випробування, але вони необхідні для нашого пробудження.

Ми закликаємо кожну людину зробити Ісуса Христа своїм особистим Спасителем та Господом. Відкрийте Йому своє серце, сховайтесь в Ньому. Зробіть Його своїм захистом. Бог вас ніколи не підведе.

А ми, в свою чергу, запрошуємо всіх Красилівчан приєднатись до нашої молитви, що проходить щонеділі на міському майдані, о 16:00. Будемо молитись разом за Україну!

Біль України – це наша біль! Ми будемо стояти в молитві до кінця.

Фотогалерея

Invalid Displayed Gallery

Підписатися
Сповістити про
guest

0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі