Манівецькі школярі вшанували пам’ять жертв Голокосту

23 квітня, з нагоди вшанування пам’яті жертв Голокосту, а також до 71-ї річниці визволення області від фашистських загарбників Центральна районна бібліотека спільно з Районним будинком культури для учнів Манівецької ЗОШ І –ІІ ступенів провели годину історії “Голокост, незагоєна рана”.

DSC_0050

У заході взяли участь: голова Манівецької сільської ради Ігор Дячук, місцевий краєзнавець Олександр Гринчак, директор Красилівської центральної районної бібліотеки Олена Кондратюк, директор школи Галина Долюк, вчитель Оксана Гринчак.

Присутні на заході запалили поминальні лампадки та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Школярі уважно слухали історії про єврейські родини в с.Манівці, створення гетто в Красилові, про розстріли в манівецькому лісі та про чудесне спасіння 13-літнього хлопчика-єврея Аркадія Вайнера.

Ведучі заходу зазначили, що через десятки років після тих страшних подій, братські могили відвідують представники єврейської діаспори та дослідники історії. А школа, у свою чергу, продовжує здійснювати шефство над пам’ятками історії.

Після уроку учні ознайомились з книжковою виставкою «І знову пам’ять ожива» та експонатами шкільного музею, де є стенд приурочений голокосту.

Підписатися
Сповістити про
guest

0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі