Красилів готується до відзначення Дня Героїв Небесної Сотні (заходи)

Президент України Петро Порошенко 11 лютого 2014 року підписав Указ № 69/2015 “Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”.

nebesna_sotnya

Згідно цього указу в Україні щорічно, 20 лютого відзначатимуть День Героїв Небесної Сотні.

Відзначення Дня Героїв Небесної Сотні спрямоване на підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

В Красилові, як і в інших населених пунктах нашої держави, планується проведення низки заходів у рамках вшанування подвигу учасників Революції гідності.

Перелік заходів:

8:00 – в школах проводиться спеціальний урок присвячений подіям на Майдані та вшанування подвигу учасників Революції гідності. Діти покладуть квіти до пам’ятника Героям України.

11:30 – в актовому залі Красилівської РДА відбудеться урочисте нагородження учасників “Майдану Гідності”.

12:00 – у сквері “Героїв Майдану” відбудеться відкриття пам’ятника Героям України та покладання квітів.

На протязі дня, на першому поверсі в приміщенні адміністрації  буде представлена виставка, присвячена Революції гідності.

Міська та районна влада запрошує красилівчан приєднатись до відзначення Дня Героїв Небесної Сотні.

Підписатися
Сповістити про
guest

0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі