Акція щодо створення Всесвітнього Ланцюга Миру

15 березня 2014 року жителі Красилівського району та міста Красилова зокрема долучилися до Акції щодо створення Всесвітнього Ланцюга Миру, який символізує єдність українського народу в боротьбі за цілісність України, за мир і спокій.

В рамках акції, на частині автошляху Н-03 (Житомир—Чернівці), що проходить по території Красилівського району, зібралося близько тисячі жителів красилівщини, що висловлювали свою позицію щодо ситуації, яка склалася в Україні. Учасники акції виступають за єдність України та Криму і не хочуть війни.

Багато учасників акції тримали у руках плакати із різними написами, серед яких: «За єдину Україну!», «Ні війні», «Ми проти війни», «Україна єдина!» та інші. Також у багатьох була державна символіка України – прапори та прапорці, різноманітні стрічечки національних кольорів, а також повітряні кульки у символічних жовтому та блакитному кольорах. Поблизу с.Мотрунки, окрім прапорів, люди тримали вишиті рушники та дехто був із розмальованими під українську символіку обличчями.

Водії бурхливо реагували на учасників акції. Вони зменшували швидкість руху, сигналили і махали руками, висловлюючи свою підтримку.

Ланцюг миру

(Відео Федонюк О.)

Фотогалерея (фото Федонюк О.)

Invalid Displayed Gallery

Фотогалерея (фото Пекарський М.)

Invalid Displayed Gallery

Джерело: Красилівська міська рада Перейти на сайт →

Підписатися
Сповістити про
guest

0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі