Фаїні Грубер від земляків

Лист від учнів 7-го класу Манівецької школи та Гринчака О.

Шановна Фаїна Михайлівна

1 вересня на урочистій лінійці, присвяченій Дню знань, директор школи Юрій Сергійович зачитав нам Вашого листа.

Ми всі були схвильовані тим, скільки теплих слів написали Ви учням та учителям нашої школи.

Юні краєзнавці нашої школи ведуть шефську роботу по догляду за пам’ятниками В.І.Леніну, загиблим жертвам від рук фашистів, за пам’ятником воїнам-односельчанам, що загинули на полях битв і не повернулись додому, надаємо посильну допомогу ветеранам війни та праці.

Ми мало знаємо про тих людей, які загинули, ведемо пошукову роботу.

Шановна Фаїна Михайлівна. Ваш лист – пеша вісточка від рідних, які несли втрати в роки війни, чиї долі пов’язані з нашим селом.

Якщо Вам відомі події 1942 року, чи інші події, просимо повідомити. Це допоможе написати нам ще одну сторінку історії Великої Вітчизняної війни.

Гостинно запрошуємо Вас, Ваших рідних, близьких до нас у школу.

Учні 7 класу
Класний керівник Гринчак Олександр


Здрастуйте, Фаїна Михайлівна, Ваші рідні і близькі.

Спасибі за листа. Ми з хвилюванням читали і перечитували Вашого листа. На жаль, адреси запроданця Ткачука Антона нам невідомо. За нього писала газета “Радянське Поділля” від 25 листопада 1987 року. Про те, як його було виявлено, було багато чуток.

Жінка і дочка проживають у с.***** (з етичних міркувань назву приховано – редакція). Під час візиту М.Тетчер у Москву хтось з делегації мав доручення від Ткачука Антона передати 1 млн. фунтів стерлінгів для сім’ї дипломатичним шляхом. Ткачука Антона так було виявлено. Ткачук А. працює у поштовому віділенні в одному із передмість Лондона. Це все, що мені відомо.

До побачення.

19.05.1988 р. Гринчак О.

otkr_1917

otkr_1917_2

Підписатися
Сповістити про
guest

0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі